המלצות

זה מה שחושבים עלינו הסטודנטים שלנו

עשיתי בהולידוגז אצל רני נגר קורס הכשרת מאלפים בשנת 2018. ממליץ בחום על הקורס מהסיבות הבאות:

  1. רני הוא מאלף ותיק, מנוסה ומקצועי שלמרות הוותק שלו הוא עצמו לא מפסיק ללמוד ולהתמקצע וכל הידע עובר לסטודנטים.
  2. מספר מועט של סטודנטים בכל רגע נתון המאפשר יחס אישי.
  3. כל סטודנט נמצא בשלב אחר בקורס מה שמאפשר לסטודנטים לחנוך אחד את השני ומגביר יכולות הדרכה וחשיבה ביקורתית.
  4. הקורס מעשי מאוד ואינטנסיבי מה שמעניק כמות גדולה של ניסיון וידע.
  5. הקורס כולל צבירת ניסיון רב גם בעבודה מול לקוחות אמיתיים עוד במהלך הקורס.
  6. בקורס מוטמעים ערכים מקצועיים ואישיים חשובים כמו חתירה למצויינות, הלמידה לעולם לא נגמרת, קבלת ביקורת מהסביבה ויישום שלה ועוד.
  7. אינטנסיביות הקורס מקנה "כושר עבודה" גבוה.
  8. יצירת קשרים בעולם הכלבנות כבר במהלך הקורס. הסטודנט בא במגע עם מאלפים ותיקים שרני עובד מולם בשיגרה.
  9. בקורס משולבים סמינרים והכשרות מעולמות שונים. מרעיית כבשים דרך פריזבי ועד סוגי ספורט מורכבים כדוגמת "מונדיורינג" ועוד.
  10. רני אדם שכיף להיות במחיצתו ומשמש כמודל חיובי מאוד לחיקוי. אלו רק חלק מהיתרונות העצומים של הקורס הזה ביחס לקורסים אחרים בשוק. הקורס מומלץ בחום ומעניק את נקודת הפתיחה הטובה ביותר בכניסה למקצוע אילוף הכלבים. 

לירן בן צבי – מנכ"ל
טבע הכלב

הגעתי לרני ומאיה במקור ברצון ללמוד אילוף כלבים ברמה הכי מקצועית שישנה, כיום אני יודעת שקיבלתי ולמדתי מעל ומעבר בקורס. למדתי שתמיד יש עוד מה ללמוד, שתמיד ניתן לשאוף למצויינות וגם כשמאתגר וקשה, לא לוותר ולהמשיך הלאה.

רני עזר לי לקום ולהמשיך בכל פעם כשלא הצלחתי, ופעם אחר פעם השתפרתי, למדתי יותר על העבודה, ועל בדרך גם למדתי על עצמי ועל יכולותיי. הדרישה של הקורס היא הגעה של שלוש פעמים בשבוע אבל גם כשהגעתי חמש, שש ואפילו שבע (!) פעמים בשבוע, תמיד נתקבלתי בשמחה. האווירה בקורס היא מאוד משפחתית, גם בסיום העבודה עם הכלבים והלקוחות מצאתי את עצמי נשארת, יושבת, מדברת עם מאיה ורני ושאר הסטודנטים, אנשים שכיום אני מגדירה בתור חברים לחיים. במהלך הקורס עברו תחתיי עשרות כלבים ולקוחות, אותם חוויתי ומהם למדתי בצורה הכי אותנטית שיש. שום דבר אחר לא היה מכין אותי טוב באותה המידה להמשך הקריירה המקצועית שלי בתחום, ועל כך אני מלאת תודה.

רני ומאיה לא מסתפקים ב"פרוטוקולים", או בצ'ק-ליסט שצריך לסמן במלואו בשביל לסיים את הקורס, מבחינת רני ומאיה, הקורס נגמר כשהסטודנט מוכן ומרגיש מוכן להיות מאלף. גם כעת, אחרי הקורס, אני עדיין מקבלת הזמנות להצטרף למבחני גורים, סמינרים, תחרויות ספורט כלבני, ועוד מגוון דברים שמרחיבים אופקים במגוון הענפים הכלבניים.

גם אם על הנייר סיימתי את הקורס, אני יודעת שאני תמיד בת-בית אצל מאיה ורני ושתמיד יהיה לי מה עוד ללמוד מהם. ממליצה בחום לכל מי שמחפש ללמוד אצל הטוב ביותר! 

חן רוזנברג,
אילוף כלבים

למדתי בבית ספר לאילוף ״מן המניין״, עלה לי לא מעט כסף וזמן . הרגשתי שלא מתמקצעת מספיק מעבר לתיאוריה . כשהגעתי לרני , קיבלתי בדיוק את מה שחיפשתי! עבודה יום יומית עם כלבים, יחס אישי, דחיפה למצוינות בלי לוותר.

צורפתי גם לפגישות עם לקוחות – דבר שלא חלמתי שיקרה במהלך הלימודים .

ללא ספק הקורס המקצועי והאפקטיבי ביותר! 

עדי רוקח,
כלבנית

צור קשר

דילוג לתוכן