אילוף בתנאי פנסיון

אילוף בתנאי פנסיון – למען השקט הנפשי שלכם

אילוף בתנאי פנסיון הוא הדרך הבטוחה להצלחה. באילוף מהסוג הזה, הכלב ישהה בבתינו ויהפוך לחלק מחיי היום יום שלנו, יחד עם הכלבים והבת הקטנה שלנו, רוני. הוא ילמד יום יום, דקה אחר דקה, איך להתגבר על הבעיות שלו ולהגיע לניצחונות.

באילוף בתנאי פנסיון, הכלב שלכם יקבל את הכלים המשמעתיים והחינוכיים המפותחים ביותר, בתנאים ביתיים ועם תשומת לב מלאה.

ניתן לטפל בכל בעיה, על ידי אילוף פרטני, שבו נגיע אליכם הביתה ונלמד אתכם כיצד לאלף את הכלב שלכם. יש לא מעט בעלי כלבים שמעדיפים לאלף את הכלב בעצמם ומוכנים להשקיע את כל הזמן הנדרש להשגת היעד. יחד עם זאת, כשמדובר בבעיות התנהגות קשות מורכבות, התוצאות עלולות לעמוד בספק. באילוף בתנאי פנסיון, אנחנו מעמיקים את התהליך ומבצעים את התרגולים ברמה היומית. אבל, הבעלים תמיד נמצא בתמונה. הכלב לומד והבעלים מגיע לשיעורים לקבל הדרכה כדי לשמר את התוצאות. 

אילוף בתנאי פנסיון, רק למקרים קשים?

ממש לא!

לבעלי כלבים שונים, מטרות שונות בנוגע לחינוך ואילוף כלבם.

ישנם אנשים עסוקים מאד, שזמן פנוי הוא אתגר ממשי עבורם. אחרים מעדיפים שהאילוף יתבצע על ידי איש מקצוע, באופן המדויק ביותר, מההתחלה. הכל מותר והכל אפשרי.

הכלב ירגיש שהוא ננטש?

לא.

עבורם, אילוף בתנאי פנסיון הוא כמו קייטנה שלא נגמרת:

  • הם לא נשארים בבית לבד בזמן שהבעלים שלהם בעבודה
  • הם מקבלים פריקת אנרגיה משמעותית
  • למתאימים – הם משחקים עם המון חברים

אם לומר את האמת, אילוף בתנאי פנסיון קשה בעיקר לבעלים. הכלבים בעיקר עושים חיים!

זו הסיבה שאנחנו שולחים תמונות ומעדכנים מה שלום הכלב כמה שניתן. בנוסף, כחלק מהאילוף, אנחנו מעניקים לא פחות מחמישה שיעורי אילוף פרטניים אצלנו בפנסיון, כדי ללמד אתכם כיצד לשמר את האילוף ולוודא שהכלב יעבוד אתכם באופן מדויק וממושמע, כפי שהוא עובד איתנו.

הידעתם? כלבים מאד נהנים מלימוד ואתגר מנטלי!

הם יוצרים תחושת הצלחה ובונים מוטיבציה ל… עוד למידה!

 חלק מהבעיות שאנחנו פותרים באילוף בתנאי פנסיון

  • הרס בבית
  • רכושנות
  • תלות ומעקב אחר הבעלים
  • חרדת נטישה
  • אגרסיביות כלפי כלבים וחתולים
  • קפיצות, חוסר משמעת והתנהגות פרועה

אילוף בתנאי פנסיון הוא מסגרת בטוחה ללמידה מרבית. אצלנו, הכלב שלכם יקבל אילוף מלא על ידי איש מקצוע ומנוסה בכל בעיות ההתנהגות, לרבות מקרי קצה.

מתלבטים באיזה סוג אילוף לבחור? אצלנו תוכלו להנות מאילוף פרטני, בתנאי פנסיון או קבוצתי, אשר יתאים באופן המדויק ביותר לצרכים שלכם.

קרא עוד

שאלות ותשובות

האילוף מתקיים אצלנו בבית יצחק, בתנאי בית ללא מכלאות. כל הכלבים ישנים בתוך הבית. 

אילוף פנסיון מלא הוא לרוב 4 שבועות, אבל יכול להיות יותר או פחות, בהתאם לצורך של הכלב/בעליו.

בשבועיים וחצי הראשונים, אנחנו עובדים לבד עם הכלב ובתקופה הזאת לא ניתן לראות את הכלב, מאחר וזה עלול לפגוע בתהליך. אך החל מאמצע השבוע השלישי, הבעלים מגיעים 5 פעמים בשבוע וחצי האחרונים, על מנת ללמוד איך לעבוד ולהתנהל עם הכלב, לפני החזרה הביתה.
בהחלט. לאחר חזרתו של הכלב הביתה, ישנם עוד שני שיעורים בסביבה של הבית, על מנת לוודא שההתנהלות נכונה ושהכלב מבצע הכללה והטמעה בסביבה שלו. 
בנוסף, כלב שסיים אילוף פנסיון, יכול להגיע ללא עלות לשיעורים בקבוצה במשך חודשיים לאחר חזרתו הביתה, על מנת להמשיך תרגול בסביבה עם גירויים משתנים. 

צור קשר

דילוג לתוכן